Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90

Dowiedz się więcej

zamowienia

zbn

energy

LOGOpodlasie 24

Gsk1 GSK2020

 

  WFOŚiGW w Warszawie

w11

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

Inwestycje ze wsparcia

Rządu RP

TABLICA INFORMACYJNA Gmina Zbuczyn 1 Copy

 

 

 

Wójt Gminy Zbuczyn informuje, iż od marca 2019 r. rozpoczął swoją działalność Środowiskowy Dom Samopomocy typu A i B w Tchórzewie.

Uczestnikiem Środowiskowego Domu Samopomocy mogą być osoby powyżej 18-tego roku życia przewlekle psychicznie chore i osoby z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim, znacznym i umiarkowanym, a także osoby z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, jeżeli jednocześnie występują inne zaburzenia, zwłaszcza neurologiczne.

Oferta Środowiskowego Domu Samopomocy

W celu poprawy sprawności psychofizycznej uczestników, ich zaradności życiowej oraz lepszego ich funkcjonowania w społeczeństwie świadczone są usługi w ramach indywidualnych lub grupowych treningów samoobsługi i treningów umiejętności społecznych polegających na nauce, rozwijaniu lub podtrzymaniu umiejętności w zakresie czynności dnia codziennego i funkcjonowaniu w życiu społecznym. Uczestnicy Domu pod nadzorem terapeutów i innych specjalistów mogą korzystać z nowo wyremontowanych i wyposażonych pracowni:

> komputerowo – edukacyjnej,
> kulinarnej,
> plastyczno-artystycznej,
> rehabilitacyjnej,
> gospodarstwa domowego i ogrodnictwa.

Przewidziane są również spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tchórzewie prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zbuczynie ul. Jana Pawła II 1, 08-106 Zbuczyn, tel. 025 641 63 21, 668 413 122, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub z Panią Krystyną Chojecką – Kierownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy w Tchórzewie tel. 796 551 158 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W najbliższym czasie będą dostępne nowe informacje

Na skróty

wybory

Tyt2

stan gmina Copy

RODO