Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

Realizując zapisy uchwały nr XVIII/158/2016 Rady Gminy Zbuczyn z dnia 18 marca 2016r. w sprawie utworzenia Rady Seniorów Gminy Zbuczyn, w związku z upływem w dniu 22 czerwca 2020 r. I kadencji Rady Seniorów Gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

KGW INF mKoła gospodyń wiejskich mogą składać wnioski o pomoc. Rok 2020 jest trzecim z rzędu, w którym koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na swoją działalność. Nabór wniosków rozpoczął się 5 czerwca 2020 r. i potrwa do 30 września 2020 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie tegoroczna pula środków przewidziana na ten cel, która wynosi 40 mln zł. O pomoc można ubiegać się w biurach powiatowych Agencji.

Czytaj więcej...

przymrozkiW związku z wystąpieniem w dniach 21-22 maja 2020 r. na terenie województwa mazowieckiego przymrozków wiosennych informuję, że poszkodowani mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej do dnia 5 czerwca 2020 r.

Czytaj więcej...

Informujemy,że w związku ze Świętem Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki) targowisko gminne przy ul. Terespolskiej 13 -15 w dniu 31 maja 2020 r. będzie nieczynne.

Czytaj więcej...

czyste powietrzeiNabór wniosków na nowych zasadach. Najważniejsze zmiany od 15.05.2020 r.

czytaj więcej

 

krusOddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie informuje, że zawiadomienie o zaistnieniu zdarzenia wypadkowego jest niezbędnym warunkiem ubiegania się o prawo do jednorazowego odszkodowania. Zgłoszenie wypadku powoduje bowiem wszczęcie postępowania powypadkowego, na które składa się ustalenie rzeczywistych przyczyn, okoliczności zdarzenia, uznanie bądź nieuznanie go za wypadek i - przy spełnieniu wszystkich wymaganych prawem warunków - wypłata świadczenia.

Czytaj więcej...

przymrozkiInformuję, że poszkodowani przez przymrozki wiosenne, które wystąpiły w dniach 18-21 kwietnia 2020 r. na terenie województwa mazowieckiego, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej do dnia 27.05.2020 r.

Czytaj więcej...

arimr1ARiMR: Dłuższy termin składania wniosków o płatność dobrostanową. Do 15 czerwca 2020 r. został przedłużony termin składania wniosków przez tych rolników, którzy chcą ubiegać się w ARiMR o pomoc finansową z PROW 2014-2020 w ramach działania „Dobrostan zwierząt”.

Czytaj więcej...

Elektroniczny odpis Aktu Stanu Cywilnego Wydanie dokumentu od ręki jest możliwe po spełnieniu trzech warunków

https://www.gov.pl/gov/uzyskaj-odpis-aktu-stanu-cywilnego-urodzenia-malzenstwa-zgonu

czytaj więcej

przymrozkiW związku z wystąpieniem w dniu 18-21 kwietnia 2020 r. na terenie województwa mazowieckiego przymrozków wiosennych informuję, że poszkodowani mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej.

Czytaj więcej...

harmonogram egzaminow01

Do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Regulacje w tym zakresie zostały ujęte w nowelizacji rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Zbuczyn informuje o otwarciu z dniem 10 maja 2020 r. targowiska gminnego, zlokalizowanego przy ul. Terespolskiej w Zbuczynie z zachowaniem nakazów i ograniczeń wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, tj.:

Czytaj więcej...

Osoby zainteresowane pracą w obwodowej komisji wyborczej mogą zgłaszać swoją kandydaturę do Urzędu Gminy Zbuczyn.
Wyborca będący kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej:
1) musi mieć ukończone 18 lat najpóźniej w dniu dokonania zgłoszenia;
2) może zostać zgłoszona do komisji na obszarze województwa, w którym stale zamieszkuje.

Czytaj więcej...

Harmonogram zbiórki elektro śmieci oraz odpadów wielkogabarytowych i opon samochodowych z samochodów osobowych

Czytaj więcej...

Komisarz Wyborczy w Siedlcach I informuje o możliwości uzupełnienia składów komisji wyborczych na terenie Gminy Zbuczyn spośród wyborców spełniających następujące warunki: Osoba będąca kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej:

1) musi mieć ukończone 18 lat najpóźniej w dniu dokonania zgłoszenia;
2) może zostać zgłoszona do komisji na obszarze województwa, w którym stale zamieszkuje.

Czytaj więcej...

Na skróty

nowy nr tel

baner na stron urzdu gminy 150x150